• Fiú egyetemi Kelet
    EKE EKE Eger 82
    Szeg Szegedi RSC 54
    40. perc
  • Fiú egyetemi Kelet
    Debr Debreceni M. 52
    Debr Debreceni E. 97
    33. perc
  • Fiú egyetemi Kelet
    Misk Miskolci Eg. 45
    ELTE ELTE BEAC 11
    15. perc
  • Leány egyetemi Kelet
    EKE EKE EVSI 29
    Szeg Szegedi RSC 111
    40. perc
  • Fiú Junior, Nyugat
    Kos. Kos. Akad. . 77
    Alba Alba Fehér. 69
    40. perc
  • Fiú Junior, Kelet
    Szol Szolnoki Sp. 98
    MAFC MAFC 44
    40. perc
  • Leány Junior
    Kecs Kecskeméti. 65
    Szol Szolnoki MÃ. 46
    40. perc
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Szom Szombathely. 73
    Sopr Soproni Spo. 59
    40. perc
  • Fiú Kadett, Kelet
    Debr Debreceni K. 80
    Alba Alba Fehér. 74
    40. perc
  • Fejér megye - Női
    Vesz Veszprémi . 51
    Várp Várpalota KK 22
    40. perc
  • Vas Megye
    CVSE CVSE Vulká. 40
    Deck Deck Bistro. 42
    40. perc
  • Férfi NB II. Közép A
    Gödi Gödi SE
    Száz Százhalomb.
    2018. 11. 20. 18:45
  • Fiú egyetemi Nyugat
    PTE- PTE-EMES Pe.
    BME- BME-MAFC
    2018. 11. 20. 19:45
  • Fiú Junior, Regionális
    Tisz Tiszaújvá.
    Szer Szerencs VSE
    2018. 11. 20. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Atom Atomerőmű.
    Domb Dombóvári.
    2018. 11. 20. 16:00
  • Fiú Junior, Regionális
    Fűzf Fűzfői AK
    VUKE VUKE - Vesz.
    2018. 11. 20. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    VUKE VUKE - Vesz.
    OSE OSE Lions
    2018. 11. 20. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Tref Treff 07 SE
    TFSE TFSE
    2018. 11. 20. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Zala Zalakerámi.
    Sopr Soproni Tig.
    2018. 11. 20. 17:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    BLF BLF KK
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 20. 17:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    Buda Budapest Cs.
    BKGD BKGDSE
    2018. 11. 20. 18:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Buda Budapesti H.
    Kasz Kaszások A.
    2018. 11. 20. 18:15
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    Mecs Mecsek SE-Ã.
    PEAC PEAC II.
    2018. 11. 20. 20:15
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PVSK PVSK III.
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    2018. 11. 20. 20:40
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    KSE KSE Zomba
    Atom Atom City-ASE
    2018. 11. 20. 15:00
  • JNSZ Mini (U10)
    Szol Szolnoki Ar.
    Karc Karcagi SE .
    2018. 11. 20. 15:45
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Mohá Mohácsi TE.
    Domb Dombóvári.
    2018. 11. 20. 17:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    KLIK KLIKK ZsirÃ.
    Mono Monor SE Ol.
    2018. 11. 20. 18:00
  • JNSZ Serdülő Leány
    Szol Szolnoki Sp.
    Karc Karcagi SE
    2018. 11. 20. 18:30
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Stud Student SE
    MAFC MAFC Martos
    2018. 11. 20. 18:50
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Gödö Gödöllői.
    Part Parthus SE
    2018. 11. 20. 19:00
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    U99 U99
    ETIK ETIK NyílÃ.
    2018. 11. 20. 19:40
  • Fejér Megye
    Ôsfe Ôsfehérvár
    Vasö Vasöntöde.
    2018. 11. 20. 20:10
  • Fejér Megye
    Alba Alba Fehér.
    Fehé Fehérvár .
    2018. 11. 20. 20:10
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    MS-C MS-Club
    Bará Barátok
    2018. 11. 20. 20:50
  • Budapest, Férfi A
    Diós Diósdi Sasok
    Cent Centi-Eötv.
    2018. 11. 20. 20:00
  • Budapest, Női A
    Kiss Kiss Lenke KA
    BEAC BEAC Muff
    2018. 11. 20. 20:15
  • Budapest, Fiú Serdülő A
    Kiss Kiss Lenke .
    Zsír Zsíros Aka.
    2018. 11. 20. 17:30
Műsor
JP JP Auto - JKSE 83 - 74 Sopron KC Sop
11. 17. / 18:00
8. forduló
Egi Egis Körmend 93 - 84 Naturtex-SZTE-Szedeák Nat
11. 17. / 18:00
8. forduló
Fal Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 68 - 53 Pécsi VSK-VEOLIA Péc
11. 17. / 18:00
8. forduló
Zal Zalakerámia ZTE KK 99 - 98 Atomerőmű SE Ato
11. 16. / 18:00
8. forduló
DEA DEAC 80 - 65 Kaposvári KK Kap
11. 16. / 18:00
8. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Szolnoki Olaj KK
Szolnoki Olaj KK
7 1 15 721 600
2 Pécsi VSK-VEOLIA
Pécsi VSK-VEOLIA
6 2 14 652 562
3 Egis Körmend
Egis Körmend
6 2 14 722 633
4 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
5 3 13 613 607
5 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
4 3 11 572 519
6 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
4 3 11 550 532
7 Sopron KC
Sopron KC
4 4 12 623 616
8 KTE-Duna Aszfalt
KTE-Duna Aszfalt
4 4 12 611 605
9 JP Auto - JKSE
JP Auto - JKSE
4 4 12 625 621
10 DEAC
DEAC
4 4 12 642 663
11 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
3 5 11 659 651
12 Kaposvári KK
Kaposvári KK
2 6 10 601 631
13 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
2 6 10 587 650
14 Serco - TF-BP
Serco - TF-BP
0 8 8 485 773
Ranglista
#hunbasket

Megyei szövetségek