• KECSK
    Kecskeméti.
    61
    SZOLN
    Szolnoki Sp.
    47
  • BEAC
    BEAC -Újbu.
    28
    DEAC
    DEAC
    25
  • ASE
    Atomerőmű.
    86
    MONOK
    Monok SE
    40
    2020. 10. 31. 10:00
  • HSA 2
    HSA 2005
    24
    Békés
    Békési SZSK
    70
    2020. 10. 31. 09:00
  • Tapol
    Tapolcai Or.
    76
    CVSE
    CVSE Vulká.
    13
    2020. 10. 31. 09:00
  • Várpa
    Várpalotai.
    30
    Ricsi
    Ricsilla
    41
    2020. 10. 31. 10:15
  • Tippmix Férfi NB I. A
    FALCO
    Falco KC
    PVSK
    PVSK-VEOLIA
    2020. 10. 31. 17:15
  • Tippmix Férfi NB I. A
    KTE
    Duna Aszfal.
    KÖRM
    Egis Körmend
    2020. 10. 31. 18:00
  • Tippmix Férfi NB I. A
    SOPR
    Sopron KC
    ASE
    Atomerőmű.
    2020. 10. 31. 18:00
  • Tippmix Férfi NB I. A
    SZEG
    Naturtex-SZ.
    DEAC
    DEAC
    2020. 10. 31. 19:15
  • Tippmix Női NB I. A
    GYŐR
    Uni Győr M.
    PEAC
    PEAC-Pécs
    2020. 10. 31. 17:00
  • Férfi NB I. B Piros
    VESZP
    PE Veszprém
    NYKK
    Nyíregyháza
    2020. 10. 31. 17:00
  • Férfi NB I. B Piros
    TF-BP
    TF-BP
    MAFC
    MAFC
    2020. 10. 31. 18:30
  • Férfi NB I. B Zöld
    BÉKÉ
    Békés
    EGER
    EKE Eger KOK
    2020. 10. 31. 17:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    ÓBUD
    Óbudai Kas.
    GYŐR
    SZE Győri KC
    2020. 10. 31. 17:00
  • Női Amatőr NB I. Piros
    BKG
    BKG DSE
    AJKA
    AJKA
    2020. 10. 31. 16:00
  • Női Amatőr NB I. Zöld
    DVTK
    DVTK Miskolc
    KLKA
    Kiss Lenke KA
    2020. 10. 31. 12:00
  • Női Amatőr NB I. Zöld
    FORTI
    ELTE Fortis
    ZSAK
    Zsíros Aka.
    2020. 10. 31. 15:30
  • Női Amatőr NB I. Zöld
    BKG I
    BKG Príma .
    DKKA
    Dávid Korn.
    2020. 10. 31. 19:00
  • Fiú Serdülő
    SIÓF
    Siófoki Ko.
    DUNA
    Dunaújvár.
    2020. 10. 31. 12:00
  • Fiú Serdülő
    TFSE
    TFSE
    BTDSE
    BTDSE Takso.
    2020. 10. 31. 12:30
  • Fiú Serdülő
    ASE
    Atomerőmű.
    SIÓF
    Siófoki Ko.
    2020. 10. 31. 14:00
  • Fiú Serdülő
    ASE
    Atomerőmű.
    DUNA
    Dunaújvár.
    2020. 10. 31. 14:00
  • Fiú Serdülő
    MONOK
    Monok SE
    SIÓF
    Siófoki Ko.
    2020. 10. 31. 14:00
  • Fiú Serdülő
    MONOK
    Monok SE
    DUNA
    Dunaújvár.
    2020. 10. 31. 14:00
  • Fiú Serdülő
    BTDSE
    BTDSE Takso.
    BKG
    BKG Príma .
    2020. 10. 31. 14:30
  • Fiú Serdülő
    ASE
    Atomerőmű.
    SIÓF
    Siófoki Ko.
    2020. 10. 31. 16:00
  • Fiú Serdülő
    ASE
    Atomerőmű.
    DUNA
    Dunaújvár.
    2020. 10. 31. 16:00
  • Fiú Serdülő
    MONOK
    Monok SE
    SIÓF
    Siófoki Ko.
    2020. 10. 31. 16:00
  • Fiú Serdülő
    MONOK
    Monok SE
    DUNA
    Dunaújvár.
    2020. 10. 31. 16:00
  • Fiú Serdülő
    PARTH
    Parthus SE
    PAFC
    PAFC Basket/B
    2020. 10. 31. 16:00
  • Fiú Serdülő
    BKG
    BKG Príma .
    TFSE
    TFSE
    2020. 10. 31. 16:30
  • Fiú Kadett
    EGER
    Egri VSI KOK
    ÚMT
    Újpest-MT/A
    2020. 10. 31. 12:00
  • Fiú Kadett
    DKKA
    Dávid Korn.
    ZTE
    Zalakerámi.
    2020. 10. 31. 18:00
  • Leány Serdülő
    SZKE
    Szegedi KE .
    ZSAK
    Zsíros Aka.
    2020. 10. 31. 12:00
  • Leány Serdülő
    ZSAK
    Zsíros Aka.
    KECSK
    Kecskeméti.
    2020. 10. 31. 14:30
  • Leány Serdülő
    SZOLN
    Szolnoki Sp.
    SZKE
    Szegedi KE .
    2020. 10. 31. 16:30
  • Leány Junior
    PVSK
    PVSK Nemzet.
    MISI
    Miskolci SI.
    2020. 10. 31. 14:00
  • NB I. B Zöld, F U20
    Békés
    Békési SZ.
    EKE E
    EKE Eger KO.
    2020. 10. 31. 19:00
  • NB I. B Zöld, F U20
    Kaszá
    Óbudai Kas.
    Agrof
    Agrofeed Sz.
    2020. 10. 31. 19:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Bp. H
    Budapesti H.
    Beszt
    Beszterce K.
    2020. 10. 31. 13:00
  • NB I. B Piros, F U20
    TFBP
    TF-BP U20
    MAFC
    MAFC U20
    2020. 10. 31. 16:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Veszp
    PE Veszpré.
    NYKK
    Nyíregyhá.
    2020. 10. 31. 19:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Falco
    Falco KC U20
    PVSK
    PVSK U20
    2020. 10. 31. 14:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    KTE
    KTE-Duna As.
    KÖRM
    Egis Körme.
    2020. 10. 31. 15:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    SOPR
    Sopron KC U20
    ASE
    Atomerőmű.
    2020. 10. 31. 15:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    SZEG
    Szedeák U20
    DEAC
    DEAC U20
    2020. 10. 31. 15:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt
    Alber
    Albertirsai.
    Pilis
    Pilis Basket
    2020. 10. 31. 10:00
  • Budapest, Férfi B
    Eldor
    Eldorádó KE
    Albat
    Albatrosz
    2020. 10. 31. 12:00
  • Jász-Nagykun-Szolnok
    SPC
    SPC
    Szoln
    Szolnoki Ol.
    2020. 10. 31. 18:00
  • Budapest, Férfi C
    Sziny
    Szinyei KC
    HSE
    HSE
    2020. 10. 31. 13:30
  • Budapest, Férfi C
    Zicce
    Ziccer KS
    E5vös
    E5vös NGRK
    2020. 10. 31. 19:20
  • Budapest, Férfi D
    Treff
    Treff 07 SE.
    BKG P
    BKG Príma .
    2020. 10. 31. 10:30
  • JNSZ leány kadett
    Békés
    Békési SZSK
    Pityk
    Pityke KSE
    2020. 10. 31. 11:00
  • JNSZ leány kadett
    HSA 2
    HSA 2005
    Pityk
    Pityke KSE
    2020. 10. 31. 13:00
  • Veszprém megye - Leány U16
    Fűzfő
    Fűzfői K.
    Tapol
    Tapolcai Or.
    2020. 10. 31. 11:30
  • Veszprém megye - Leány U16
    CVSE
    CVSE Vulká.
    Ricsi
    Ricsilla
    2020. 10. 31. 12:45
  • Veszprém megye - Leány U16
    Várpa
    Várpalotai.
    Fűzfő
    Fűzfői K.
    2020. 10. 31. 14:00
Műsor
SOPR Sopron KC - Atomerőmű SE ASE
10. 31. /18:00
9. forduló
FALCO Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - PVSK-VEOLIA PVSK
10. 31. /17:15
9. forduló
ZTE Zalakerámia ZTE KK - OSE Lions OSE
9. forduló
KVÁR Kaposvári KK - Alba Fehérvár ALBA
9. forduló
SZOLN Szolnoki Olajbányász - Jászberényi KSE JKSE
9. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Egis Körmend
Egis Körmend
1 0 2 93 72
2 PVSK-VEOLIA
PVSK-VEOLIA
1 0 2 80 75
3 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
1 0 2 95 93
4 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
4 1 9 439 378
5 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
3 1 7 326 321
6 DEAC
DEAC
2 1 5 240 230
7 Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
1 1 3 151 142
8 OSE Lions
OSE Lions
1 2 4 246 251
9 Kaposvári KK
Kaposvári KK
2 4 8 446 461
10 Sopron KC
Sopron KC
1 2 4 243 263
11 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
1 3 5 296 323
12 Jászberényi KSE
Jászberényi KSE
0 3 3 214 260
13 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
0 0 0 0 0
14 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
0 0 0 0 0
Indul a játék!
Az MKOSZ készültségi szintjei

Felülvizsgálva: 2020.10.31. 8:00

Megyei szövetségek