• HONV
    Budapesti H.
    14
    KECSK
    Kecskeméti.
    21
  • Férfi A, Play-out
    KTE
    Duna Aszfal.
    JKSE
    Jászberény
    2021. 04. 14. 17:00
  • Férfi A, Play-out
    ZTE
    Zalakerámi.
    KVÁR
    Kaposvári KK
    2021. 04. 14. 18:00
  • Férfi A, Play-out
    PVSK
    PVSK-VEOLIA
    OSE
    OSE Lions
    2021. 04. 14. 18:00
  • Női NB I. A csoport, Play-off
    CSATA
    Ludovika-FC.
    VASAS
    Vasas Akad.
    2021. 04. 14. 16:00
  • Női NB I. A csoport, Play-off
    DVTK
    Aluinvent D.
    GYŐR
    Uni Győr M.
    2021. 04. 14. 18:30
  • Férfi NB I. B Piros - Playoff
    VESZP
    PE Veszprém
    MAFC
    MAFC
    2021. 04. 14. 20:00
  • Női Amatőr NB I. Piros
    VASAS
    Vasas Akad.
    BEAC
    BEAC Újbuda
    2021. 04. 14. 18:30
  • Női Amatőr NB I. Piros
    MTK
    MTK-TFSE
    ATOM
    Szekszárd
    2021. 04. 14. 19:00
  • Női Amatőr NB I. Zöld
    KLKA
    Kiss Lenke KA
    TÖRE
    Törekvés SE
    2021. 04. 14. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    SZOES
    SZOESE
    SOPT
    Soproni Tig.
    2021. 04. 14. 20:00
  • Férfi NB II. Közép A
    TFSE
    TFSE
    TFBP
    TF-BP SE
    2021. 04. 14. 20:15
  • Kenguru Kupa
    GYKSE
    GYKSE Szeks.
    PVSK
    PVSK Nemzet.
    2021. 04. 14. 15:30
  • Fiú Kadett
    SZED
    SZEDEÁK/A
    KAP
    NKA Pécs/A
    2021. 04. 14. 15:00
  • Fiú Kadett
    MAFC
    MAFC/A
    KLKA
    Kiss Lenke .
    2021. 04. 14. 16:40
  • Fiú Kadett
    SZOSI
    Szombathely.
    ZTE
    Zalakerámi.
    2021. 04. 14. 17:15
  • Fiú Kadett
    NYSC
    Nyíregyhá.
    VHELY
    Vásárhely.
    2021. 04. 14. 18:30
  • Fiú Kadett
    PVSK
    PVSK Nemzet.
    DKKA
    Dávid Korn.
    2021. 04. 14. 19:00
  • Fiú Junior
    ZSAK
    Zsíros Aka.
    KECSK
    Kecskeméti.
    2021. 04. 14. 18:15
  • Leány Kadett
    KAP
    NKA Pécs/A
    VASAS
    Vasas Akad.
    2021. 04. 14. 14:00
  • Leány Kadett
    SOPD
    Darazsak Sp.
    NYÍR
    Nyíregyhá.
    2021. 04. 14. 14:00
  • Leány Kadett
    ZSAK
    Zsíros Aka.
    SOPD
    Darazsak Sp.
    2021. 04. 14. 16:00
  • Leány Junior
    MISI
    Miskolci SI.
    DKKA
    Dávid Korn.
    2021. 04. 14. 13:25
  • Leány Junior
    SOPR
    Darazsak Sp.
    NYÍR
    Nyíregyhá.
    2021. 04. 14. 16:00
  • Fiú Junior, Regionális
    TFSE
    TFSE
    ELITE
    ELITE Basket
    2021. 04. 14. 18:20
  • Fiú Kadett, Regionális
    MARC
    Marcali VSZSE
    KAP
    NKA Pécs/B
    2021. 04. 14. 18:45
  • Leány Serdülő, Regionális
    KAP
    NKA Pécs u13
    PVSK
    PVSK Nemzet.
    2021. 04. 14. 16:00
  • Leány egyetemi Rájátszás
    Misko
    MEAFC
    UNI G
    UNI Győr S.
    2021. 04. 14. 19:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt
    Monor
    Monor SE
    Százh
    Százhalomb.
    2021. 04. 14. 19:00
  • Budapest, Férfi A
    Malév
    Malév SC
    Piar
    Piar
    2021. 04. 14. 20:00
  • Jász-Nagykun-Szolnok
    Szoln
    Szolnoki M.
    JKSE
    JKSE Öregf.
    2021. 04. 14. 18:30
  • Fejér Megye
    Vasön
    Vasöntöde.
    DKKA
    DKKA
    2021. 04. 14. 20:10
  • Budapest, Női A
    BEAC
    BEAC Budafok
    Kiss
    Kiss Lenke KA
    2021. 04. 14. 18:10
Műsor
DEAC DEAC 96 - 80 PVSK-VEOLIA PVSK
03. 27. /18:00
24. forduló
OSE OSE Lions 87 - 92 Egis Körmend KÖRM
03. 27. /18:00
24. forduló
SOPR Sopron KC 102 - 85 Zalakerámia ZTE KK ZTE
03. 27. /18:00
24. forduló
SZOLN Szolnoki Olajbányász 74 - 91 Naturtex-SZTE-Szedeák SZEG
03. 27. /18:00
24. forduló
JKSE Jászberényi KSE 74 - 90 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét KTE
03. 27. /18:00
24. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
20 6 46 2191 1945
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
19 7 45 2351 2109
3 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
18 8 44 2343 2128
4 DEAC
DEAC
17 9 43 2278 2109
5 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
16 10 42 2194 2109
6 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
15 11 41 2163 2061
7 Egis Körmend
Egis Körmend
14 12 40 2132 2106
8 Sopron KC
Sopron KC
13 13 39 2199 2194
9 Kaposvári KK
Kaposvári KK
11 15 37 2010 2069
10 PVSK-VEOLIA
PVSK-VEOLIA
11 15 37 2136 2207
11 OSE Lions
OSE Lions
10 16 36 2169 2218
12 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
10 16 36 2086 2156
13 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
6 20 32 2127 2343
14 Jászberényi KSE
Jászberényi KSE
2 24 28 1950 2575
Ranglista
Indul a játék!
Az MKOSZ készültségi szintjei

Felülvizsgálva: 2021.04.14. 8:00

Megyei szövetségek