Mérkőzések - 2019. 03. 22.
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Goda László, Vida József (Schäffer Béla Róbert)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Menyhárt Ferenc Tamás, Zahorán Kitti Mária (Bernáth András)
2019. március 22. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Kéri István (Páli dr. Kálmán)
2019. március 22. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília, Vadász Csaba (Téczely Tamás)
2019. március 22. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Esztergályos Róbert, Lövei László (Bodrogváry Iván József)
2019. március 22. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Surányi Gábor, Pécsi Zsolt (Bognár Tibor)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Nagy József)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 18:30 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. március 22. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
2019. március 22. 20:00 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs
2019. március 22. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:45 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Káré Gergő
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:30 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. március 22. 19:15 Körmend Városi Sportcsarnok
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. március 22. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 22. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. március 22. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 22. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 16:45 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 15:30
Leány Kadett, Rájátszás, Alsóház, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 16:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 16:30 Egyetemi csarnok
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 18:00
2019. március 22. 18:30
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 16:00
2019. március 22. 17:00
2019. március 22. 18:30
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 16:00
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 18:00 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Szalóki Bence, Märcz Péter
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 18:00 Eötvös József Gimnázium
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:30 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:30 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor, Gyenge Gábor
2019. március 22. 20:00 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Szabó László, Szőcs Béla
2019. március 22. 20:15 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kovács Csaba
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:00 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 18:00 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:15 Kanizsai Dorottya Gimnázium
Játékvezetők: Németh András, Schneider Bertold
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:00 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba, Kocsis Tamás
2019. március 22. 20:15 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Kocsis Tamás
2019. március 22. 21:30 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 20:15 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Bagi Bálint
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:00 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magda János
2019. március 22. 19:30 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Erdész Dávid
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:30 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Antoni Márk
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 18:00 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Belák Zoltán
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 18:20 Városi Sportcsarnok
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 18:20 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Kocsis József, Csontos Alex
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 20:40 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gaál Norbert
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:10 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Polonkai Balázs, Komlódi Benedek
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, László Zsolt

Megyei szövetségek