Mérkőzések - 2019. 05. 19.
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 19:00 Continental Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám (Dernei Gábor)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 16:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Sörlei Attila (Zalai Ákos István)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 16:00 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 16:00 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra
2019. május 19. 17:00 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Kapros Roland
2019. május 19. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Polonkai Balázs
2019. május 19. 18:00 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 11:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
2019. május 19. 14:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Tóth Kitti
2019. május 19. 16:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Nagy István
2019. május 19. 19:30 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Pohánka Balázs
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 16:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2019. május 19. 18:30 MTK Kosárlabda Csarnok
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 11:00
2019. május 19. 11:00
2019. május 19. 15:00
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
2019. május 19. 21:21
Veszprém Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 10:15 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Mónus Péter
2019. május 19. 11:30 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Mónus Péter
Kerekesszékes bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 10:00 Generali Aréna
2019. május 19. 12:00 Generali Aréna
2019. május 19. 14:00 Generali Aréna
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 14:00 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 10:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jurászik László, Sersovszky Gergely
2019. május 19. 12:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Novák Bence, Miklósi László
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 09:00 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács András dr., Horváth Emese
2019. május 19. 10:45 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács András dr., Horváth Emese
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 10:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Kovács Róbert, Magda János
2019. május 19. 12:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Mátyus Zoé Grèta
Tolna megye - U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 09:00 33 - 51 Dienes Valéria Általános Iskola
2019. május 19. 10:00 69 - 15 Dienes Valéria Általános Iskola
2019. május 19. 11:00 Dienes Valéria Általános Iskola
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 19:15 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis
2019. május 19. 18:00 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Hartai Tamás
2019. május 19. 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila
2019. május 19. 18:30 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Schäffer Béla Róbert
2019. május 19. 12:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bárány Levente
2019. május 19. 13:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2019. május 19. 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Bárány Levente
2019. május 19. 19:15 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Horváth Kinga
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 11:00 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 08:30 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Mocsai László, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
2019. május 19. 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Schäffer Béla Róbert
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 19. 09:00 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc
2019. május 19. 13:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Szőke Gábor, Püspöki Lotti

Megyei szövetségek