Kenguru Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1. régió
A csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák 2019. október 19. szombat 09:00 Bács Csaba, Lakatos István
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - ACS Wildcats Baia Mare I. 2019. október 19. szombat 10:15 Bács Csaba, Kiss Gabriella
ACS Wildcats Baia Mare I. - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2019. október 19. szombat 11:30 Szücs Balázs, Lakatos István
B csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Zsákoló Zsiráfok 2019. október 19. szombat 09:00 Zalai Ákos István, Tóth Tamás
Zsákoló Zsiráfok - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2019. október 19. szombat 10:15 Gergely Csaba, Tóth Tamás
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2019. október 19. szombat 11:30 Gergely Csaba, Szabó Zsuzsa
C csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA Tigrisek - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2019. október 20. vasárnap 09:00 Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. október 20. vasárnap 10:15 Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella
Nyíregyházi Kék Cápák - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2019. október 20. vasárnap 11:30 Kiss Gabriella, Rácz Bence
D csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TSK-Magiszter - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. október 19. szombat 13:00 Gergely Csaba, Horányi András
BKGDSE-Ebes - ACS Wildcats Baia Mare II. 2019. október 19. szombat 14:15 Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa
E csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyírtelki Zsiráfok - Rakamazi Zsiráfok 2019. október 19. szombat 23 - 13 Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter
Újfehértói Sportklub - Zsákoló Zsiráf Bébik 2019. október 19. szombat 31 - 19
Újfehértói Sportklub - Rakamazi Zsiráfok 2019. október 19. szombat 34 - 8
2. régió
A csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Vidrák - DVTK Akadémia 2019. október 20. vasárnap 08:30 Lónáth László, Földházi Péter
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC - Vidrák 2019. október 20. vasárnap 09:45 Lónáth László, Földházi Péter
DVTK Akadémia - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. október 20. vasárnap 11:00 Lónáth László, Földházi Péter
B csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Basket Bulls - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. október 20. vasárnap 10:00 Sörlei Attila, Szalontai Dorina
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Basket Bulls 2019. október 20. vasárnap 11:15 Sörlei Attila, Szalontai Dorina
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok 2019. október 20. vasárnap 12:30 Sörlei Attila, Szalontai Dorina
C csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fürge Gyík DSE - Szerencs VSE 2019. október 19. szombat 34 - 32 Molnár Krisztián, Szalontai Dorina
Szerencs VSE - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. október 19. szombat 62 - 34 Molnár Krisztián, Béres Dávid
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Fürge Gyík DSE 2019. október 19. szombat 40 - 47 Béres Dávid, Szalontai Dorina
D csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI - Beszterce KK 2019. október 19. szombat 26 - 65
Kövesdi Oroszlán Kölykök - Beszterce KK Bolyky 2019. október 19. szombat 27 - 38
Salgótarjáni KI - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2019. október 19. szombat 24 - 29
Beszterce KK - Beszterce KK Bolyky 2019. október 19. szombat 58 - 34
E csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miskolci Sportiskola Kossuth - MEAFC Kossuth 2019. október 20. vasárnap 12:30 Dr. Ormay Gábor, Bóta Attila
Mezőcsáti Nincs Zsák - DVTK Akadémia/B 2019. október 20. vasárnap 13:45 Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton
3. régió
A csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - ACS Baschet Star Oradea narancs I. 2019. október 20. vasárnap 13:30 Bartucz Csaba, Horgos Péter
ACS Baschet Star Oradea narancs I. - Vásárhelyi Villámok 2019. október 20. vasárnap 15:00 Bartucz Csaba, Barabás Dorina Mónika
Vásárhelyi Villámok - SZEDEÁK Bikák 2019. október 20. vasárnap 16:30 Horgos Péter, Barabás Dorina Mónika
B csoport Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lehel Kosársuli - Szolnoki Sasok 2019. október 19. szombat 10:00 Mile Gábor, Terjéki András
Szolnoki Sasok - ACS Baschet Star Oradea fehér II. 2019. október 19. szombat 11:30 Mile Gábor, Ócsai József
ACS Baschet Star Oradea fehér II. - Lehel Kosársuli 2019. október 19. szombat 13:00 Terjéki András, Ócsai József
C csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Kisbikák - SZEDEÁK Dózsa 2019. október 20. vasárnap 09:00 Liszkai Dávid, Dr. Bodnár Gábor
SZEDEÁK Dózsa - Vásárhelyi Párduckölykök 2019. október 20. vasárnap 10:30 Liszkai Dávid, Kaszab Zsuzsa
Vásárhelyi Párduckölykök - SZEDEÁK Kisbikák 2019. október 20. vasárnap 12:00 Kaszab Zsuzsa, Dr. Bodnár Gábor
D csoport Széchenyi körút-i Általános Iskola (5000 Szolnok Széchenyi körút 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Bikák - ACS Baschet Star Oradea kék III. 2019. október 20. vasárnap 10:30 Szappanos Máté, Terjéki András
ACS Baschet Star Oradea kék III. - SZEDEÁK Karolina 2019. október 20. vasárnap 12:00 Mezei Tibor, Ócsai József
SZEDEÁK Karolina - SZECSKA Bikák 2019. október 20. vasárnap 13:30 Szappanos Máté, Ócsai József
E csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK/A - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2019. október 20. vasárnap 10:00
RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Békési Heppes Szöcskék 2019. október 20. vasárnap 11:30
Békési Heppes Szöcskék - Békéscsabai KK/A 2019. október 20. vasárnap 13:00
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Delfinek - SZECSKA Szöcskék 2019. október 19. szombat 09:00 Czékmán Csaba, Jáhni Bence
SZECSKA Szöcskék - ACS Baschet Star Oradea IV 2019. október 19. szombat 10:30 Czékmán Csaba, Jáhni Bence
ACS Baschet Star Oradea IV - Vásárhelyi Delfinek 2019. október 19. szombat 12:00 Czékmán Csaba, Jáhni Bence
G csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Vadmacskák - Szeged KE - Hópárducok 2019. október 20. vasárnap 09:00 Utasi Gábor, Csóka Nándor
Szeged KE - Rókusi Mókusok - Szeged KE - Vadmacskák 2019. október 20. vasárnap 10:30 Utasi Gábor, Lugosi Lilla
Szeged KE - Hópárducok - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2019. október 20. vasárnap 11:30 Lugosi Lilla, Csóka Nándor
H csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Madách - Szeged KE - Karolina 2019. október 19. szombat 09:00 Liszkai Dávid, Gedra János
Szeged KE - Karolina - HSA Tigrisek 2019. október 19. szombat 10:15 Márkus Gábor, Liszkai Dávid
HSA Tigrisek - Szeged KE - Madách 2019. október 19. szombat 11:30 Márkus Gábor, Gedra János
I csoport Mezőberényi Általános Iskola (5650 Mezőberény Petőfi út 17-19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőberényi KK - Kisújszállási SE 2019. október 19. szombat 09:00
Kisújszállási SE - Szandai Farkasok 2019. október 19. szombat 10:30
Szandai Farkasok - Mezőberényi KK 2019. október 19. szombat 12:00
4. régió
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Villámló Tigrisek 2019. október 19. szombat 10:30 Kaposi Renátó, Novák Bence
Csípős Darazsak - OSE Simbák 2019. október 19. szombat 11:45 Magyari Viktor, Novák Bence
Villámló Tigrisek - Csípős Darazsak 2019. október 19. szombat 13:00 Magyari Viktor, Alina Lazar
B csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek - Feketés Darazsak 2019. október 19. szombat 11:30 Bognár Tibor, Fazekas Hajnal Erzsébet
Tatai Mosómedvék - Soproni Tigrisek 2019. október 19. szombat 12:45 Bognár Tibor, Fazekas Hajnal Erzsébet
Feketés Darazsak - Tatai Mosómedvék 2019. október 19. szombat 14:00 Bognár Tibor, Fazekas Hajnal Erzsébet
C csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - Villámló Tigrisek/B 2019. október 20. vasárnap 10:00
Vadmacskák - Harcias Kenguruk 2019. október 20. vasárnap 11:15
Villámló Tigrisek/B - Vadmacskák 2019. október 20. vasárnap 12:30
D csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szorgos Darazsak - OSE Mókusok 2019. október 19. szombat 12:45
Soproni Tigrisek Deák tér - Szorgos Darazsak 2019. október 19. szombat 14:00
OSE Mókusok - Soproni Tigrisek Deák tér 2019. október 19. szombat 15:15
E csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Győri KC Kenguruk 2019. október 19. szombat 13:45
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Mosonmagyaróvári Kenguruk 2019. október 19. szombat 15:00
Győri KC Kenguruk - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. október 19. szombat 16:15
H csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Darazsak - Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok 2019. október 19. szombat 09:00
Lackneros Darazsak - Harcos Darazsak 2019. október 19. szombat 10:15
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Lackneros Darazsak 2019. október 19. szombat 11:30
I csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok - Sopron KC-Oroszlánok 2019. október 19. szombat 12:45
Hunyadis Darazsak - Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok 2019. október 19. szombat 14:00
Sopron KC-Oroszlánok - Hunyadis Darazsak 2019. október 19. szombat 15:15
5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. október 19. szombat 74 - 32 Kovács Máté, Matucza Gyula
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2019. október 19. szombat 38 - 67 Kovács Máté, Németh Balázs
Zalakerámia ZTE KK/A - Ifjú Sólyomfiókák 2019. október 19. szombat 44 - 64 Németh Balázs, Matucza Gyula
B csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - Kanizsai Mókusok 2019. október 19. szombat 11 - 32
RICSILLA Lányok - Kalózok 2019. október 19. szombat 78 - 19
Kanizsai Mókusok - RICSILLA Lányok 2019. október 19. szombat 44 - 78
C csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA - Egerszegi Zsebibabák 2019. október 20. vasárnap 09:00
Zalakerámia ZTE KK/B - RICSILLA 2019. október 20. vasárnap 10:15
Egerszegi Zsebibabák - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. október 20. vasárnap 11:30
D csoport Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B 2019. október 19. szombat 09:30
Sportiskolás Törpillák - Zalakarosi Fókák 2019. október 19. szombat 10:45
Kanizsai Mókusok - Sportiskolás Törpillák 2019. október 19. szombat 12:00
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - KASI/A 2019. október 20. vasárnap 09:00
KASI/A - GYKSE Szekszárd 2019. október 20. vasárnap 10:30
GYKSE Szekszárd - KASI/B 2019. október 20. vasárnap 12:00
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/A - Dombóvári KS 2019. október 19. szombat 72 - 41 Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos
Dombóvári KS - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. október 19. szombat 33 - 67 Téczely Roland Balázs , Potz Gábor
PVSK Nemzeti Akadémia/A - NKA Pécs Fiú/A 2019. október 19. szombat 16:30 dr. Szakács Imre Vilmos, Potz Gábor
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - NKA Pécs Leány 2019. október 19. szombat 37 - 59 Märcz Péter, Nagy Bence László
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. október 19. szombat 93 - 24 Märcz Péter, Fülöp Zsombor Ferenc
NKA Pécs Leány - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. október 19. szombat 25 - 87 Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Bence László
D csoport PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Gyakorlós Törpék 2019. október 20. vasárnap 09:00 Kovács Attila, Nagy Kevin, Krisztián
Gyakorlós Törpék - NKA Pécs Fiú/B 2019. október 20. vasárnap 10:30 Kovács Attila, Popgyákunik Balázs
NKA Pécs Fiú/B - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. október 20. vasárnap 12:00 Nagy Kevin, Krisztián, Popgyákunik Balázs
E csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Leány/B 2019. október 19. szombat 08:00 Popgyákunik Balázs, Hergyó-Bencze Gábor
NKA Pécs Leány/B - FKSE Szekszárd UP 2019. október 19. szombat 09:30 Popgyákunik Balázs, Hergyó-Bencze Gábor
FKSE Szekszárd UP - Kozármisleny SE/A 2019. október 19. szombat 11:00 Popgyákunik Balázs, Hergyó-Bencze Gábor
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/D - KASI/C 2019. október 19. szombat 09:00
Bonyhádi KSE - KASI/D 2019. október 19. szombat 10:30
KASI/C - Bonyhádi KSE 2019. október 19. szombat 12:00
7. régió
A csoport Kalász János Városi Sportcsarnok (7140 Bátaszék Budai utca 9-11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska FKE - Bátaszéki Oroszlánok U11 2019. október 19. szombat 09:00
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska FKE 2019. október 19. szombat 10:15
Bátaszéki Oroszlánok U11 - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. október 19. szombat 11:30
B csoport Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KECSKEMÉTI KA/JIMMY - Pityke KSE 2019. október 20. vasárnap 09:00
Nagykőrösi Sólymok - KECSKEMÉTI KA/JIMMY 2019. október 20. vasárnap 10:15
Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok 2019. október 20. vasárnap 11:30
C csoport Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium (6000 Kecskemét Dózsa György út 22.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CEKK - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. október 19. szombat 09:00 Velkey István, Szipli Hanna
Kecskeméti KA Amazonok - CEKK 2019. október 19. szombat 10:15 Velkey István, Szipli Hanna
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Amazonok 2019. október 19. szombat 11:30 Velkey István, Szipli Hanna
D csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. október 19. szombat 09:00 Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika
Kecskeméti KC Mátyás - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2019. október 19. szombat 10:15 Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika
FTSI Batthyány L. Iskola - Kecskeméti KC Mátyás 2019. október 19. szombat 11:30 Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika
E csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Constantinum 1. - FTSI Platán Iskola 2019. október 18. péntek 15:30 Kovács István, Csoma Martin
FTSI Darvas Iskola - FTSI Constantinum 1. 2019. október 18. péntek 16:45 Kovács István, Csoma Martin
FTSI Platán Iskola - FTSI Darvas Iskola 2019. október 18. péntek 18:00 Kovács István, Csoma Martin
F csoport Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK/B - Bajai NKK/A 2019. október 17. csütörtök 15:30 Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes
Baja MNAMK Rakétái - Bajai NKK/B 2019. október 17. csütörtök 16:45 Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea
Bajai NKK/A - Baja MNAMK Rakétái 2019. október 17. csütörtök 18:00 Pálfi Tímea, Pálfi Ágnes
G csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Villámok - Kecskeméti KA Mitugrász 2019. október 20. vasárnap 09:00 Kónya Levente, Kasza Hunor
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KA Villámok 2019. október 20. vasárnap 10:15 Kónya Levente, Kasza Hunor
Kecskeméti KA Mitugrász - Kécskei Vidrák 2019. október 20. vasárnap 11:30 Kónya Levente, Kasza Hunor
H csoport Miklóssy János Sportcentrum (6090 Kunszentmiklós Marx tér 1/E.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. október 20. vasárnap 09:00 Fehér Ádám, Gelányi Dániel
Miklósi KékRókák - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. október 20. vasárnap 10:15 Fehér Ádám, Gelányi Dániel
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Miklósi KékRókák 2019. október 20. vasárnap 11:30 Fehér Ádám, Gelányi Dániel
I csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Halas - Kecskeméti KC Hetény 2019. október 19. szombat 14:30 Papp Attila
Kecskeméti KC Méntelek - Kecskeméti KC Halas 2019. október 19. szombat 15:45 Papp Attila
Kecskeméti KC Hetény - Kecskeméti KC Méntelek 2019. október 19. szombat 17:00 Papp Attila
8. régió
A csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Vadkacsák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2019. október 19. szombat 64 - 28 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - VUKE U11 fiú 2019. október 19. szombat 11:15 Horváth Andreasz, Fekete Csilla
VUKE U11 fiú - Velencei Vadkacsák 2019. október 19. szombat 12:30 Szőcs Péter, Fekete Csilla
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Darazsak - DKKA Ördögök 2019. október 19. szombat 77 - 29 Poór Tamás, Tóth Bence
DKKA Ördögök - DKKA Ugró Mókusok 2019. október 19. szombat 40 - 47 KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence
DKKA Ugró Mókusok - DKKA Darazsak 2019. október 19. szombat 30 - 70 KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás
C csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár - DKKA Vezérek 2019. október 20. vasárnap 09:30 Koller István, Müller Martin
DKKA Vezérek - Pákozdi Kócsagok 2019. október 20. vasárnap 10:45 Koller István, Müller Martin
Pákozdi Kócsagok - Alba Fehérvár 2019. október 20. vasárnap 12:00 Koller István, Müller Martin
D csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Gepárdok - Balatonfüred 2019. október 20. vasárnap 10:00 Mónus Péter, Prieger Mihály
Balatonfüred - Fűzfői AK 2019. október 20. vasárnap 11:15 Mónus Péter, Prieger Mihály
Fűzfői AK - Várpalotai Gepárdok 2019. október 20. vasárnap 12:30 Mónus Péter, Prieger Mihály
E csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - Marcali Szürkefarkasok 2019. október 20. vasárnap 13:00 KOCSIS JÓZSEF, Csontos Alex
Marcali Szürkefarkasok - DKKA Tigrisek 2019. október 20. vasárnap 14:15 KOCSIS JÓZSEF, Csontos Alex
DKKA Tigrisek - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. október 20. vasárnap 15:30 KOCSIS JÓZSEF, Csontos Alex
F csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Bory - Pázmándi Farkasok 2019. október 20. vasárnap 10:00 Fekete Csilla, Poór Tamás
Pázmándi Farkasok - Ajka 2019. október 20. vasárnap 11:15 Fekete Csilla, Poór Tamás
Ajka - Dávid Kornél KA Bory 2019. október 20. vasárnap 12:30 Fekete Csilla, Poór Tamás
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Vizslák - Csata Garfield 2019. október 20. vasárnap 16:00 Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea
Vasas Amazonok - BEAC Vizslák 2019. október 20. vasárnap 17:15 Gaál Norbert, Korompai Zsolt László
Csata Garfield - Vasas Amazonok 2019. október 20. vasárnap 18:30 Gaál Norbert, Kutrik Andrea
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - MAFC-Grosics 2019. október 20. vasárnap 08:30 Balogh Kristóf, Pál Roland
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U11 2019. október 20. vasárnap 09:45 Balogh Kristóf, Pál Roland
MAFC-Grosics - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. október 20. vasárnap 11:00 Horváth Kinga, Bárány Levente
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Békák - Római Kaszások 2019. október 20. vasárnap 12:15 Horváth Kinga, Bárány Levente
Kéksárga Gepárdok - Budafoki Békák 2019. október 20. vasárnap 13:30 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Stáber Alex Bence
Római Kaszások - Kéksárga Gepárdok 2019. október 20. vasárnap 14:45 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Stáber Alex Bence
D csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasfiókák - MTK Budapest 2019. október 20. vasárnap 09:00 Győri Ferenc, Hőgerl Bence
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Török Sasfiókák 2019. október 20. vasárnap 10:15 Győri Ferenc, Matóczay Bálint
MTK Budapest - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2019. október 20. vasárnap 11:30 Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
E csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békási Kaszások - MAFC Farkasrét 2019. október 19. szombat 08:30 Csoma Viktor, Adjudani Dániel Pezsman
Budapesti Honvéd Sólymok - Békási Kaszások 2019. október 19. szombat 62 - 41 Csoma Viktor, Adjudani Dániel Pezsman
MAFC Farkasrét - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. október 19. szombat 33 - 65 Korhetz Szilárd, Miháczi Ádám
F csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Kenguruk - Újpest-MT/A 2019. október 19. szombat 56 - 16 Bujtor Péter, Waigand Ágoston
Dűlői Kaszások - BLF Kenguruk 2019. október 19. szombat 35 - 51 Bujtor Péter, Konta Csanád János
Újpest-MT/A - Dűlői Kaszások 2019. október 19. szombat 19 - 48 Konta Csanád János, Waigand Ágoston
G csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Törekvés Törpillák - Vasas Bolhák 2019. október 19. szombat 29 - 40 Korhetz Szilárd, Miháczi Ádám
Vasas Bolhák - Pannónia Csata 2019. október 19. szombat 24 - 72 Matóczay Bálint, Boros Krisztina
Pannónia Csata - Törekvés Törpillák 2019. október 19. szombat 71 - 16 Matóczay Bálint, Boros Krisztina
H csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - Malév Kobrák 2019. október 20. vasárnap 12:15 Szabó István, Ürögi Zsolt
Budapesti Honvéd-SZSE - Budapest Csepel 2019. október 20. vasárnap 13:30 Korhetz Szilárd, Mészáros Nándor Lajos
Malév Kobrák - Budapesti Honvéd-SZSE 2019. október 20. vasárnap 14:45 Korhetz Szilárd, Ürögi Zsolt
I csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT Repülő Mókusok/A - Ziccer Bocsok 2019. október 19. szombat 48 - 67 Tompa Gellért, Gereben Dorka
Zuglói Sasok Herman - ICT Repülő Mókusok/A 2019. október 19. szombat 55 - 42 Hőgerl Bence, Stáber Alex Bence
Ziccer Bocsok - Zuglói Sasok Herman 2019. október 19. szombat 44 - 64 Hőgerl Bence, Stáber Alex Bence
J csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Bakáts - Kaszások Boys 2019. október 20. vasárnap 08:30 Szilágyi Tamás, Boros Krisztina
JKC/Molnár - Budapesti Honvéd Bakáts 2019. október 20. vasárnap 09:45 Szilágyi Tamás, Boros Krisztina
Kaszások Boys - JKC/Molnár 2019. október 20. vasárnap 11:00 Szabó István, Mészáros Nándor Lajos
K csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Zsiráfok - Zuglói Sasok 2019. október 20. vasárnap 16:00 Tompa Gellért, Süveges Zalán
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Kéksárga Zsiráfok 2019. október 20. vasárnap 17:15 Tompa Gellért, Török Béla
Zuglói Sasok - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2019. október 20. vasárnap 18:30 Török Béla, Süveges Zalán
L csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT Repülő Mókusok/B - SZSE Terézvárosi 2019. október 19. szombat 25 - 67 Tompa Gellért, Ürögi Zsolt
SZPA-HSE - ICT Repülő Mókusok/B 2019. október 19. szombat 17:15 Hartai Tamás, Tompa Gellért
SZSE Terézvárosi - SZPA-HSE 2019. október 19. szombat 18:30 Hartai Tamás, Ürögi Zsolt
M csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Darazsak/Harmat - MAFC Csíkihegyek 2019. október 19. szombat 18 - 81 Matóczay Bálint, Boros Krisztina
MAFC Csíkihegyek - Budafoki Bolhák 2019. október 19. szombat 50 - 12 Matóczay Bálint, Boros Krisztina
Budafoki Bolhák - Kőbányai Darazsak/Harmat 2019. október 19. szombat 46 - 24 Tompa Gellért, Gereben Dorka
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Darázslányok/B - VUA Törpék 2019. október 19. szombat 25 - 30 Szőke Gábor, Horváth Brúnó József
VUA Törpék - BEAC Farkasrét 2019. október 19. szombat 6 - 47 Szőke Gábor, Horváth Brúnó József
Csata Pónik - Kőbányai Darázslányok/B 2019. október 19. szombat 72 - 5 Hőgerl Bence, Török Béla
BEAC Farkasrét - Csata Pónik 2019. október 19. szombat 28 - 36 Hőgerl Bence, Török Béla
O csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Pumák - Malév Zsiráfok 2019. október 19. szombat 12:45 Horváth Péter, Rabi Bernadett Panna
Malév Zsiráfok - TFSE 2019. október 19. szombat 14:00 Horváth Péter, Kovács Gedeon
BLF Bolhák - Ziccer Pumák 2019. október 19. szombat 27 - 42 Bózsó Gábor, Rabi Bernadett Panna
TFSE - BLF Bolhák 2019. október 19. szombat 47 - 24 Bózsó Gábor, Kovács Gedeon
10. régió
A csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gödények - PILIS BASKET BUDA 2019. október 20. vasárnap 13:00 Dr. Kovács András
Herceghalmi Tigrisek - Gödi Gödények 2019. október 20. vasárnap 14:20 Dr. Kovács András
PILIS BASKET BUDA - Herceghalmi Tigrisek 2019. október 20. vasárnap 15:40 Dr. Kovács András
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - Dk. Kiscicák - Radobasket/A 2019. október 19. szombat 63 - 24 Szundy Gábor
Pilis Basket - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2019. október 19. szombat 17 - 70 Szundy Gábor
Radobasket/A - Pilis Basket 2019. október 19. szombat 76 - 17 Szundy Gábor
C csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 - BSC-Páty 2019. október 19. szombat 23 - 55 Magda János József
Radobasket - BDSE - BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 2019. október 19. szombat 59 - 22 Magda János József
BSC-Páty - Radobasket - BDSE 2019. október 19. szombat 28 - 76 Magda János József
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - BSC-Herman 2019. október 20. vasárnap 09:00 Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs
DMTK Haraszti Sasok/A - Viadukt SE 2019. október 20. vasárnap 10:20 Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs
BSC-Herman - DMTK Haraszti Sasok/A 2019. október 20. vasárnap 11:40 Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/B - Százhalombattai KSE 2019. október 20. vasárnap 09:00 Lázár Zsigmond György, Belák Dorka
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. október 20. vasárnap 10:20 Lázár Zsigmond György, Belák Dorka
Százhalombattai KSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2019. október 20. vasárnap 11:40 Lázár Zsigmond György, Belák Dorka

Megyei szövetségek