Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA Tigrisek - Nyíregyházi Kék Cápák 2018. november 17. szombat 09:00 Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella
Nyíregyházi Kék Cápák - ACS Wildcats Baia Mare 2018. november 17. szombat 10:30 Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge
ACS Wildcats Baia Mare - Cívis DKA Tigrisek 2018. november 17. szombat 12:00 Kiss Gabriella, Lakatos István
B csoport Nyár utcai Általános Iskola (1041 Budapest Nyár utca)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. november 17. szombat 32 - 101 Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Fehértigrisek 2018. november 17. szombat 11:30 Molnár Péter Zoltán,
Cívis DKA Fehértigrisek - NYKK Eötvös 2018. november 17. szombat 13:00 Scholtz Zoltán,
C csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-Ebes - Zsákoló Zsiráfok 2018. november 17. szombat 25 - 64 Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István
Karcagi SE Farkasok - BKG-Ebes 2018. november 17. szombat 10:30 Szulics Zsolt János, Ábri Nataniel Mihály
Zsákoló Zsiráfok - Karcagi SE Farkasok 2018. november 17. szombat 12:00 Koncz János, Ábri Nataniel Mihály
D csoport Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
LPS Bihorul Oradea - Hajdúböszörményi TE 2018. november 17. szombat 09:00 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Karcagi SE Pusztai Sasok - LPS Bihorul Oradea 2018. november 17. szombat 10:30 Fülöp Ádám László, Nemes Gábor
Hajdúböszörményi TE - Karcagi SE Pusztai Sasok 2018. november 17. szombat 12:00 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
E csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Crisul BCU Oradea - Debreceni KA/A 2018. november 17. szombat 13:30 Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge
TSK-Magiszter - Crisul BCU Oradea 2018. november 17. szombat 15:00 Fülöp Ádám László, Lakatos István
Debreceni KA/A - TSK-Magiszter 2018. november 17. szombat 16:30 Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - DMTK Haraszti Sasok 2018. november 18. vasárnap 09:00
DMTK Haraszti Sasok - Monori SE 2018. november 18. vasárnap 10:20
Monori SE - Gödi SE 2018. november 18. vasárnap 11:40
B csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PAFC Basket - Radobasket-Bicske 2018. november 17. szombat 13:00
Radobasket-Bicske - ELITE Basket Törökbálint 2018. november 17. szombat 14:20
ELITE Basket Törökbálint - PAFC Basket 2018. november 17. szombat 15:40
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS Basket - Szentendrei KSE 2018. november 17. szombat 09:00
Szentendrei KSE - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2018. november 17. szombat 10:20
Gödi SE-Dk. Kiscicák - PILIS Basket 2018. november 17. szombat 11:40
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - BKGDSE-UP12 2018. november 18. vasárnap 09:00
BKGDSE-UP12 - Radobasket 2018. november 18. vasárnap 10:20
Radobasket - Herceghalmi Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 11:40
E csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - DMTK Haraszti Sasok/B 2018. november 17. szombat 14:20
Diósdi Sasok - BSC Medvék 2018. november 17. szombat 15:40
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-VMG DSE UP12A - KVSE U12 2018. november 17. szombat 09:00
BTDSE Taksonyi Ördögök - Százhalombattai KSE 2018. november 17. szombat 10:20
2. régió
A csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs Darazsak - DVTK Akadémia 2018. november 18. vasárnap 10:00
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak 2018. november 18. vasárnap 11:30
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök 2018. november 18. vasárnap 13:00
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Vadmacskák - Salgó Basket Szécsény 2018. november 17. szombat 09:30
Egri Kék Oroszlánok - MVSI Vadmacskák 2018. november 17. szombat 11:00
Salgó Basket Szécsény - Egri Kék Oroszlánok 2018. november 17. szombat 12:30
C csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Kossuth - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 2018. november 17. szombat 10:00
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Kossuth 2018. november 17. szombat 11:30
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018. november 17. szombat 13:00
D csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Szürke Farkasok 2018. november 17. szombat 35 - 73
Beszterce KK - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. november 17. szombat 11:30
MEAFC Szürke Farkasok - Beszterce KK 2018. november 17. szombat 13:00
E csoport Városi Sportcsarnok (3860 Encs Akácos út 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI - Fürge Gyik DSE 2018. november 18. vasárnap 10:00
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgótarjáni KI 2018. november 18. vasárnap 11:30
Fürge Gyik DSE - DVTK-ÉLKSK Encs 2018. november 18. vasárnap 13:00
F csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2018. november 17. szombat 09:30
MVSI Kossuth - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2018. november 17. szombat 10:00
3. régió
A csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Aranysakálok - Vásárhelyi Gepárdok 2018. november 17. szombat 63 - 43 Utasi Balázs, Utasi Gábor
Várpalotai Gepárdok - ACS Baschet Star Oradea 2018. november 17. szombat 11:30 Tóth Tamás, Utasi Gábor
ACS Baschet Star Oradea - SZEDEÁK Aranysakálok 2018. november 17. szombat 13:00 Utasi Balázs, Tóth Tamás
B csoport Verseghy Ferenc Gimnázium (5000 Szolnok Tisza park 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszai Virágok - Békési Gladiátorok 2018. november 17. szombat 09:30 Szpiró Balázs, Terjéki András
Békési Gladiátorok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2018. november 17. szombat 11:00 Szpiró Balázs, Terjéki András
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Tiszai Virágok 2018. november 17. szombat 12:30 Szpiró Balázs, Terjéki András
C csoport SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok  (6725 Szeged Topolya sor 3)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Ezüstsakálok - Szeged KE-Boszorkányok 2018. november 18. vasárnap 09:00 Tóth Tamás, Boros Eszter
Szolnoki Leopárdkölykök - SZEDEÁK Ezüstsakálok 2018. november 18. vasárnap 10:30 Tóth Tamás,
Szeged KE-Boszorkányok - Szolnoki Leopárdkölykök 2018. november 18. vasárnap 12:00 Boros Eszter
D csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK - Tószegi Vadrózsák 2018. november 18. vasárnap 10:00 Kátay Csaba András, Váczi Mihály
Tószegi Vadrózsák - Szeged KE-Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 11:30 Szikora Balázs András, Váczi Mihály
Szeged KE-Tigrisek - Békéscsabai KK 2018. november 18. vasárnap 13:00 Kátay Csaba András, Szikora Balázs András
E csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Szöcskék - SZEDEÁK Villámok 2018. november 17. szombat 10:00
SZEDEÁK Villámok - CSS Bega Timisoara 2018. november 17. szombat 11:30
CSS Bega Timisoara - SZECSKA Szöcskék 2018. november 17. szombat 13:30
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Rókák - HSA Pumák 2018. november 18. vasárnap 09:00 Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor
SZEDEÁK Bikák - Vásárhelyi Rókák 2018. november 18. vasárnap 10:30 Bartucz Csaba, Barabás Dorina Mónika
HSA Pumák - SZEDEÁK Bikák 2018. november 18. vasárnap 12:00 Dr. Kozma Gábor, Barabás Dorina Mónika
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. november 18. vasárnap 09:00
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2018. november 18. vasárnap 10:30
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek/A 2018. november 18. vasárnap 12:00
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/B 2018. november 17. szombat 93 - 39
Soproni Darazsak Akadémia/B - Soproni Sportiskolás Sasok 2018. november 17. szombat 11:30
Soproni Sportiskolás Sasok - OSE Oroszlánok 2018. november 17. szombat 13:00
C csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Tatai Törpék 2018. november 17. szombat 10:00 Bognár Tibor, Novák Bence
Tatai Törpék - Soproni Tigrisek/B 2018. november 17. szombat 11:30 Bognár Tibor, Novák Bence
Soproni Tigrisek/B - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2018. november 17. szombat 13:00 Bognár Tibor, Novák Bence
D csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Oroszlánok - Széchenyi KA 2018. november 17. szombat 10:00
OSE MórMoták - Győri KC Oroszlánok 2018. november 17. szombat 11:30
Széchenyi KA - OSE MórMoták 2018. november 17. szombat 13:00
E csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőörsi Hangyák - Tatabányai KC 2018. november 17. szombat 40 - 78 Kaposi Renátó, Vörös Eszter
Győri KC Zsiráfok - Téti Tigrisek 2018. november 17. szombat 11:00 Kaposi Renátó, Vörös Eszter
F csoport Jedlik Ányos Gimnázium (1212 Budapest Táncsics Mihály utca 92-98.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Vadmacskák - Győri KC Mókusok 2018. november 17. szombat 10:00
Kapuvári Macskák - Sopron KC Oroszlánok 2018. november 17. szombat 11:30
5. régió
A csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok KS 2018. november 17. szombat 10:00
Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök/A 2018. november 17. szombat 11:30
Ifjú Sólymok KS - Zalakerámia ZTE KK 2018. november 17. szombat 13:00
B csoport Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 2018. november 10. szombat 15:00
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Harcos Sólymok 2018. november 10. szombat 16:30
Harcos Sólymok - Kalózok 2018. november 10. szombat 17:00
C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Sportiskolás Törpillák 2018. november 18. vasárnap 13:30
ZTE KK/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 2018. november 18. vasárnap 15:00
Sportiskolás Törpillák - ZTE KK/B 2018. november 18. vasárnap 16:30
D csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Sárkányok - Tapolcai Gazellák 2018. november 18. vasárnap 08:30
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok - Tapolcai Sárkányok 2018. november 18. vasárnap 10:00
Tapolcai Gazellák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2018. november 18. vasárnap 11:30
E csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsai Vadmacskák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2018. november 18. vasárnap 09:00
Zalaegerszegi KTE - Kanizsai Vadmacskák 2018. november 18. vasárnap 10:30
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Zalaegerszegi KTE 2018. november 18. vasárnap 12:00
F csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/D - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 2018. november 17. szombat 14:30
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - Soproni Darazsak Akadémia/C 2018. november 17. szombat 16:00
Soproni Darazsak Akadémia/C - Soproni Darazsak Akadémia/D 2018. november 17. szombat 17:30
G csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Körmendi Törpördögök/B 2018. november 18. vasárnap 10:00
Celldömölki Góliátok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2018. november 18. vasárnap 11:30
Körmendi Törpördögök/B - Celldömölki Góliátok 2018. november 18. vasárnap 13:00
6. régió
A csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/A 2018. november 18. vasárnap 09:00
Kozármisleny SE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. november 18. vasárnap 10:30
KASI/A - Kozármisleny SE 2018. november 18. vasárnap 12:00
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2018. november 17. szombat 51 - 69
GYKSE Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. november 17. szombat 10:30
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. november 17. szombat 12:00
C csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KSC Szekszárd - KASI/B 2018. november 17. szombat 13:30
Dombóvári KS - KSC Szekszárd 2018. november 17. szombat 15:00
KASI/B - Dombóvári KS 2018. november 17. szombat 16:30
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2018. november 17. szombat 13:30
Kozármisleny SE/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. november 17. szombat 15:00
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Kozármisleny SE/B 2018. november 17. szombat 16:30
E csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Komló Sport - Gyakorlós Csibék 2018. november 17. szombat 09:00
Tamási Dámocskák - Komló Sport 2018. november 17. szombat 45 - 58
Gyakorlós Csibék - Tamási Dámocskák 2018. november 17. szombat 12:00
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/C - Monok SE 2018. november 18. vasárnap 09:00
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2018. november 18. vasárnap 10:30
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - KASI/C 2018. november 18. vasárnap 12:00
G csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mágusok Egyesület - Szekszárdi Karvalyok 2018. november 18. vasárnap 09:00
Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2018. november 18. vasárnap 10:30
7. régió
A csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Bajai Bácska 2018. november 16. péntek 15:00
Bajai Bácska - Pityke Fiú 2018. november 16. péntek 16:30
Pityke Fiú - Bajai NKK 2018. november 16. péntek 18:00
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Kismercik - FTSI Fiú 2018. november 18. vasárnap 13:30
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Kismercik 2018. november 18. vasárnap 15:00
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák 2018. november 18. vasárnap 16:30
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2018. november 18. vasárnap 09:00
Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2018. november 18. vasárnap 10:30
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Lehel Kosársuli 2018. november 18. vasárnap 12:00
D csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Pityke Leány 2018. november 18. vasárnap 09:00
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Nagykőrösi Sólymok 2018. november 18. vasárnap 10:30
Pityke Leány - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2018. november 18. vasárnap 12:00
E csoport Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Leány - Bajai NKK/B 2018. november 17. szombat 13:30
Bajai MNÁMK Rakétái - FTSI Leány 2018. november 17. szombat 15:00
Bajai NKK/B - Bajai MNÁMK Rakétái 2018. november 17. szombat 16:00
F csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2018. november 17. szombat 09:00
Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA Amazonok 2018. november 17. szombat 10:30
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Miklósi Kékrókák 2018. november 17. szombat 12:00
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú 2. - CEKK 2018. november 17. szombat 13:30
CEKK - Tiszakécskei Vidrák 2018. november 17. szombat 15:00
Tiszakécskei Vidrák - FTSI Fiú 2. 2018. november 17. szombat 16:30
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Velencei Gézengúzok 2018. november 17. szombat 09:30
Velencei Gézengúzok - Marcali Szürkefarkasok 2018. november 17. szombat 10:45
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/A 2018. november 17. szombat 12:00
B csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém fiú - Dávid Kornél KA/leány 2018. november 17. szombat 09:30
Dávid Kornél KA/leány - Atom City-Atomerőmű SE 2018. november 17. szombat 10:45
Atom City-Atomerőmű SE - VUKE-Veszprém fiú 2018. november 17. szombat 12:00
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/C - Dávid Kornél KA/B 2018. november 17. szombat 14:00
Dávid Kornél KA/B - Várpalotai Gepárdok 2018. november 17. szombat 15:15
Várpalotai Gepárdok - Dávid Kornél KA/C 2018. november 17. szombat 16:30
D csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Siófoki KS - Dunaújvárosi Sárkányok 2018. november 24. szombat 09:30
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Sárkányok 2018. november 24. szombat 10:45
Várpalotai Sárkányok - Siófoki KS 2018. november 24. szombat 12:00
E csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fűzfői AK - VUKE-Veszprém leány 2018. november 18. vasárnap 09:00
Radi Balatonfüred - Pápai KC 2018. november 18. vasárnap 10:15
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - Kaszások Akadémia 2018. november 17. szombat 70 - 63 Gaál István, Németh Fanni
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 2018. november 17. szombat 44 - 52 Gaál István, Németh Fanni
Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. november 17. szombat 12:00 Major Ádám, Szőts Dávid István
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Gabányi - Honvéd-SZSE 2018. november 18. vasárnap 13:30 Magyar Zoltán, Steiner Máté
BLF Kenguruk - MAFC Gabányi 2018. november 18. vasárnap 15:00 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
Honvéd-SZSE - BLF Kenguruk 2018. november 18. vasárnap 16:30 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - BEAC Újbuda KA 2018. november 17. szombat 13:30 Major Ádám, Szőts Dávid István
Zuglói Sasok - Újpest-MT/A 2018. november 17. szombat 15:00 Paulus Bence Máté, Székely Zoltán
BEAC Újbuda KA - Zuglói Sasok 2018. november 17. szombat 16:30 Paulus Bence Máté, Székely Zoltán
D csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - Budapesti Honvéd Sólymok 2018. november 17. szombat 13:30 Magyar Zoltán, Török Béla
Csata Csillagok - Budapest Blazers 2018. november 17. szombat 15:00 Horváth Kinga, Bárány Levente
Budapesti Honvéd Sólymok - Csata Csillagok 2018. november 17. szombat 16:30 Horváth Kinga, Bárány Levente
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Darázslányok - Kaszás Girls 2018. november 18. vasárnap 13:30 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Darázslányok 2018. november 18. vasárnap 15:00 Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence
Kaszás Girls - Vasas Akadémia U11 2018. november 18. vasárnap 16:30 Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Heisler - KöLöKöS Fiúk 2018. november 17. szombat 09:00 Nagy István, Pál Roland
BEAC Újbuda KA/B - MAFC Heisler 2018. november 17. szombat 38 - 49 Nagy István, Pál Roland
KöLöKöS Fiúk - BEAC Újbuda KA/B 2018. november 17. szombat 12:00 Magyar Zoltán, Matics Sándor
G csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasok - Vasas Amazonok 2018. november 18. vasárnap 09:00 Szőts Dávid István, Waigand Ágoston
TFSE - Török Sasok 2018. november 18. vasárnap 10:30 Szőts Dávid István, Waigand Ágoston
Vasas Amazonok - TFSE 2018. november 18. vasárnap 12:00 Magyar Zoltán, Steiner Máté
H csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Budapesti Honvéd Falcons 2018. november 17. szombat 14:20 Szőke Gábor, Novák Zsuzsanna
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MTK Budapest 2018. november 17. szombat 15:40 Szőke Gábor, Horváth Brúnó József
Budapesti Honvéd Falcons - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. november 17. szombat 17:00 Szőke Gábor, Horváth Brúnó József
I csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE Oroszlánok - KöLöKöS Lányok 2018. november 18. vasárnap 09:00 Szilágyi Tamás, Boros Krisztina
Budapest Csepel - SZPA-HSE Oroszlánok 2018. november 18. vasárnap 10:30 Szilágyi Tamás, Boros Krisztina
KöLöKöS Lányok - Budapest Csepel 2018. november 18. vasárnap 12:00 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla
J csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bikák - KKS 2018. november 17. szombat 13:30 Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
KKS - Fehér Farkasok 2018. november 17. szombat 15:00 Bujtor Péter, Török Béla
Fehér Farkasok - Budafoki Bikák 2018. november 17. szombat 16:30 Bujtor Péter, Török Béla
K csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Tigrisek - KLKS Benkő 2018. november 17. szombat 13:00 Kapros Roland, Lőrincz Erzsébet Sára
Kaszás Boys - Ziccer Tigrisek 2018. november 17. szombat 14:20 Matóczay Bálint, Rabi Panna
KLKS Benkő - Kaszás Boys 2018. november 17. szombat 15:40 Matóczay Bálint, Rabi Panna
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Török Sasmadarak 2018. november 17. szombat 69 - 30 Steiner Máté, Süveges Zalán
Török Sasmadarak - JKC 2018. november 17. szombat 33 - 25 Steiner Máté, Novák Zsuzsanna
Vasas Bolhák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 2018. november 17. szombat 11:40 Horváth Brúnó József, Süveges Zalán
JKC - Vasas Bolhák 2018. november 17. szombat 13:00 Horváth Brúnó József, Novák Zsuzsanna
M csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF-Palota/B - Keresztúri Méhecskék 2018. november 17. szombat 09:00 Tahin András, Korompai Zsolt László
Keresztúri Méhecskék - Vörös Rókák 2018. november 17. szombat 10:20 Tahin András, Korompai Zsolt László
Vörös Rókák - BLF-Palota/B 2018. november 17. szombat 11:40 Kapros Roland, Lőrincz Erzsébet Sára
N csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers/B - SZPA-HSE Sáron Rózsái 2018. november 17. szombat 37 - 29 Matics Sándor, Török Béla
BEAC Farkasrét - Budapest Blazers/B 2018. november 17. szombat 10:30 Matics Sándor, Török Béla
SZPA-HSE Sáron Rózsái - BEAC Farkasrét 2018. november 17. szombat 12:00 Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
Ranglisták - Gyermek Kupa - Alapszakasz 2. forduló
Poszt M. Érték
Poszt M. Érték (*)
Védőlepattanó
Poszt M. Érték
Támadólepattanó
Poszt M. Érték
Összes lepattanó
Poszt M. Érték
Gólpassz
Poszt M. Érték
Szerzett labda
Poszt M. Érték
Eladott labda
Poszt M. Érték
Blokk
Poszt M. Érték
Játszott perc
Poszt M. Érték

Megyei szövetségek