Mérkőzések - 2022. 05. 22.
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 16:00 Békés Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Utasi Balázs (Zalai Ákos István)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 17:00 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Nagy Bence László
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 13:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Molnár Tamás, NAGY ISTVÁN
2022. május 22. 16:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Zoltán
2022. május 22. 17:00 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Csoma Viktor
2022. május 22. 18:00 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Hartai Tamás
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 15:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2022. május 22. 19:00 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila
2022. május 22. 19:30 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Sancilio Alexis
Férfi NB II., Kelet, Rájátszás az 5-12. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 18:00 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 09:00 68 - 53 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Tóth Kitti, Propszt Amanda, Erős Florentina (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. május 22. 10:00 61 - 80 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Novák Bence, Kutrik Andrea (Konta Gyula)
2022. május 22. 11:00 56 - 76 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Lukácsi Lóránt, Nagy-Pál Petra (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. május 22. 12:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (Konta Gyula)
2022. május 22. 13:00 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Földesi Marcell, Bozóki Bettina (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. május 22. 14:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Darai Zoé Grèta (Konta Gyula)
2022. május 22. 15:00 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla, Czinder Adrienn (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. május 22. 16:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Koller István, Balogh Kristóf (Konta Gyula)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 17:00 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Szalai Zsolt)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 11:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence (Schwarz Mária)
2022. május 22. 13:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence (Schwarz Mária)
2022. május 22. 15:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Kovács Róbert Márió (Schwarz Mária)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 09:00 56 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Tóth Olivér (Birkás Károly)
2022. május 22. 10:00 55 - 87 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Konta Csanád János, Ürögi Zsolt (Kunvári József László)
2022. május 22. 11:00 89 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Zsók Áron (Birkás Károly)
2022. május 22. 12:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Bárány Levente, Hamzi Virág (Kunvári József László)
2022. május 22. 13:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Győri Ferenc, Filep Áron Kálmán (Birkás Károly)
2022. május 22. 14:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Emese Kata (Kunvári József László)
2022. május 22. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Fajszi Zsombor Levente (Birkás Károly)
2022. május 22. 16:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelányi Dániel, Farkas Dominik (Kunvári József László)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 10:00 64 - 54
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Sztrakovics István László)
2022. május 22. 11:30 58 - 46 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Tahin András (Kincs Károly)
2022. május 22. 12:00 58 - 44
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Sztrakovics István László)
2022. május 22. 13:30 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Tahin András (Kincs Károly)
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 10:00 76 - 75
Játékvezetők: Fekete Csaba, Papp Attila (Pasek Mónika)
2022. május 22. 12:00
Játékvezetők: Papp Attila, Hajagos-Kiss Hedvig (Pasek Mónika)
2022. május 22. 14:00
Játékvezetők: Fekete Csaba, Hajagos-Kiss Hedvig (Pasek Mónika)
Kerekesszékes bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 12:00 38 - 42 NOVOMATIC Aréna
2022. május 22. 13:45 NOVOMATIC Aréna
2022. május 22. 15:30 NOVOMATIC Aréna
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 12:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2022. május 22. 16:45 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 10:00 63 - 52 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2022. május 22. 14:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 14:00 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Miklósi László
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 18:00 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 14:00 Telki
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Varga Dániel Géza (Dr. Kovács András)
2022. május 22. 16:00 Telki
Játékvezetők: Magda János József, Takács István (Dr. Kovács András)
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Szőke Attila, Tarnai Gyula Csaba
2022. május 22. 19:30 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Simon Kristóf Kolos
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 09:30 50 - 58 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2022. május 22. 10:45 46 - 67 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Herczeg Ágoston
2022. május 22. 12:00 62 - 42 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 14:30 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 22. 16:30 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Szundy Gábor, Liktor Viktor (Buday Zsolt Tamás)
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 17:30 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Belák Dorka
Veszprém megye - Leány U18
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 08:30 17 - 67 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Majkó Ádám, Oláh Gabriella
2022. május 22. 09:40 32 - 37 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Majkó Ádám, Prieger Mihály
2022. május 22. 10:50 28 - 30 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Prieger Mihály
2022. május 22. 12:00 70 - 35 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Majkó Ádám, Oláh Gabriella
Felkészülési mérkőzések
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 22. 10:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Söveges Tamás, Szlávik Botond
2022. május 22. 12:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Szlávik Botond, Horváth Márk

Megyei szövetségek